Full oversikt: Fotball-VM 2018 på tv

Slik blir fotball-VM på NRK og TV 2.

Fullstendig terminliste og sendeskjema for VM 2018 i Russland. NRK og TV2 viser 32 kamper hver.

Torsdag 14. juni


17.00: Russland - Saudi-Arabia | Gruppe A | NRK1

Fredag 15. juni


14.00: Egypt - Uruguay | Gruppe A | NRK1

17.00: Marokko - Iran | Gruppe B | NRK1

20.00: Portugal - Spania | Gruppe B | TV 2

Lørdag 16. juni


12.00: Frankrike - Australia | Gruppe C | TV 2

15.00: Argentina - Island | Gruppe D | NRK1

18.00: Peru - Danmark | Gruppe C | TV 2

21.00: Kroatia - Nigeria | Gruppe D | NRK1

Søndag 17. juni


14.00: Costa Rica - Serbia | Gruppe E | TV 2

17.00: Tyskland - Mexico | Gruppe F | TV 2

20.00: Brasil - Sveits | Gruppe E | NRK1

Mandag 18. juni


14.00: Sverige - Sør-Korea | Gruppe F | NRK1

17.00: Belgia - Panama | Gruppe G | TV 2

20.00: Tunisia - England | Gruppe G | NRK1

Tirsdag 19. juni


14.00: Colombia - Japan | Gruppe H | TV 2

17.00: Polen - Senegal | Gruppe H | TV 2

20.00: Russland - Egypt | Gruppe A | NRK1

Onsdag 20. juni


14.00: Portugal - Marokko | Gruppe B | NRK1

17.00: Uruguay - Saudi-Arabia | Gruppe A | TV 2

20.00: Iran - Spania | Gruppe B | TV 2

Torsdag 21. juni


14.00: Danmark - Australia | Gruppe C | TV 2

17.00: Frankrike - Peru | Gruppe C | TV 2

20.00: Argentina - Kroatia | Gruppe D | NRK1

Fredag 22. juni


14.00: Brasil - Costa Rica | Gruppe E | NRK1

17.00: Nigeria - Island | Gruppe D | NRK1

20.00: Serbia - Sveits | Gruppe E | TV 2

Lørdag 23. juni


14.00: Belgia - Tunisia | Gruppe G | TV 2

17.00: Sør-Korea - Mexico | Gruppe F | NRK1

20.00: Tyskland - Sverige | Gruppe F | TV 2

Søndag 24. juni


14.00: England - Panama | Gruppe G | TV 2

17.00: Japan - Senegal | Gruppe H | NRK 1

20.00: Polen - Colombia | Gruppe H | NRK 1

Mandag 25. juni


16.00: Uruguay - Russland | Gruppe A | TV 2

16.00: Saudi-Arabia - Egypt | Gruppe A | TV 2 Sportskanalen

20.00: Iran - Portugal | Gruppe B | NRK3 

20.00: Spania - Marokko | Gruppe B | NRK1

Tirsdag 26. juni


16.00: Danmark - Frankrike | Gruppe C | NRK1

16.00: Australia - Peru | Gruppe C | NRK2

20.00: Nigeria - Argentina | Gruppe D | TV 2 Sportskanalen

20.00: Island - Kroatia | Gruppe D | TV 2

Onsdag 27. juni


16.00: Mexico - Sverige | Gruppe F | NRK1

16.00: Sør-Korea - Tyskland | Gruppe F | NRK2

20.00: Serbia - Brasil | Gruppe E | TV 2

20.00: Sveits - Costa Rica | Gruppe E | TV 2 Sportskanalen

Torsdag 28. juni


16.00: Senegal - Colombia | Gruppe H | TV 2

16.00: Japan - Polen | Gruppe H | TV 2 Sportskanalen

20.00: England - Belgia | Gruppe G | NRK1

20.00: Panama - Tunisia | Gruppe G | NRK3

Lørdag 30. juni


16.00: Åttedelsfinale | NRK1

20.00: Åttedelsfinale | NRK1

Søndag 1. juli


16.00: Åttedelsfinale | TV2

20.00: Åttedelsfinale | NRK1

Mandag 2. juli


16.00: Åttedelsfinale | TV2

20.00: Åttedelsfinale | TV2

Tirsdag 3. juli


16.00: Åttedelsfinale | NRK1

20.00: Åttedelsfinale | TV2

Fredag 6. juli


16.00: Kvartfinale | TV2

20.00: Kvartfinale | NRK1

Lørdag 7. juli


16.00: Kvartfinale | NRK1

20.00: Kvartfinale | TV2

Tirsdag 10. juli


20.00: Semifinale | TV2

Onsdag 11. juli


20.00: Semifinale | TV2

Lørdag 14. juli


16.00: Bronsefinale | NRK1

Søndag 15. juli


17.00: Finale | NRK1