(Sol.no): Brannvesenet har rykket ut på en rednings aksjon nær sentrum av Hammerfest. Det skal være snakk om en person som har sklidd utenfor en fjellskrent, skriver de på Twitter.
- Det var en ung jente som datt ned på en steinhylle fra en sti som går opp fra sentrum. Brannvesenet har allerede reddet jenta ned med tau. Situasjonen er avklart og hun var tilsynelatende uskadd, sier operasjonsleder i politiet, Tarjei Leinan Mathiesen, til Dagbladet.
#Hammerfest BV rykker ut på en rednings aksjon nær sentrum av Hammerfest. Det er snakk om person som har sklidd utenfor en fjell skrent. Oppdateres
SOL er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi
bruker informasjonskapsler (cookies) og dine data til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene
våre.