EM 2021

Slik spilles EM 2021

Her finner du kampprogram og hvor de ulike kampene vises under mesterskapet.

DISSE KAMPENE BLIR SPILT UNDER EM: Cristiano Ronaldo blir å se da Portugal skal spille EM. FOTO: NTB
DISSE KAMPENE BLIR SPILT UNDER EM: Cristiano Ronaldo blir å se da Portugal skal spille EM. FOTO: NTB Vis mer
Publisert
Sist oppdatert

Europamesterskapet for herrer sparkes i gang den 11. juni. Her finner du oversikten over hvilke kamper som spilles når og hvor du kan se dem.

Kampprogram EM

Fredag 11. juni: Tyrkia - Italia kl. 21.00 sendes på NRK1


Lørdag 12. juni: Wales - Sveits kl. 15.00 sendes på NRK1
Lørdag 12. juni: Danmark - Finland kl. 18.00 sendes på NRK1
Lørdag 12. juni: Belgia - Russland kl. 21.00 sendes på TV 2

Søndag 13. juni: England - Kroatia kl. 15.00 sendes på TV 2
Søndag 13. juni: Østerrike - Nord-Makedonia kl. 18.00 sendes på TV 2
Søndag 13. juni: Nederland - Ukraina kl. 21.00 sendes på NRK1

Mandag 14. juni: Skottland - Tjekkia kl. 15.00 sendes på TV 2
Mandag 14. juni: Polen - Slovakia kl. 18.00 sendes på NRK1
Mandag 14. juni: Spania - Sverige kl. 21.00 sendes på TV 2

Tirsdag 15.juni: Ungarn - Portugal kl. 18.00 sendes på TV 2
Tirsdag 15. juni: Frankrike - Tyskland kl. 21.00 sendes på NRK1

Onsdag 16. juni: Finland - Russland kl. 15.00 sendes på NRK1
Onsdag 16. juni: Tyrkia - Wales kl. 18.00 sendes på NRK1
Onsdag 16. juni: Italia - Sveits kl. 18.00 sendes på TV 2

Torsdag 17. juni: Ukraina - Nord-Makedonia kl. 15.00 sendes på NRK1
Torsdag 17. juni: Danmark - Belgia kl. 18.00 sendes på TV 2
Torsdag 17. juni: Nederland - Østerrike kl. 21.00 sendes på TV 2

Fredag 18. juni: Sverige - Slovakia kl 15. 00 sendes på NRK1
Fredag 18. juni: Kroatia - Tsjekkia kl. 18.00 sendes på NRK1
Fredag 18. juni: England - Skottland kl. 21.00 sendes på TV 2

Lørdag 19. juni: Ungarn - Frankrike kl. 15.00 sendes på TV 2
Lørdag 19. juni: Portugal - Tyskland kl. 18.00 sendes på NRK1
Lørdag 19. juni: Spania - Polen kl. 21.00 sendes på NRK1

Søndag 20. juni: Sveits - Tyrkia kl. 18.00 sendes på TV 2 sport 1
Søndag 20. juni: Italia - Wales kl. 18.00 sendes på TV 2

Mandag 21. juni: Ukraina - Østerrike kl. 18.00 sendes på TV 2 sport 1
Mandag 21. juni: Nord-Makedonia - Nederland kl. 18.00 sendes på TV 2
Mandag 21. juni: Russland - Danmark kl. 21.00 sendes på NRK1
Mandag 21. juni: Finland - Belgia kl. 21.00 sendes på NRK3

Tirsdag 22. juni: Kroatia - Skottland kl. 21.00 sendes på NRK3
Tirsdag 22. juni: Tsjekkia - England kl. 21.00 sendes på NRK1

Onsdag 23. juni: Sverige - Polen kl. 18.00 sendes på NRK1
Onsdag 23. juni: Slovakia - Spania kl. 18.00 sendes på NRK2
Onsdag 23. juni: Portugal - Frankrike kl. 21.00 sendes på TV 2
Onsdag 23. juni: Tyskland - Ungarn kl. 21.00 sendes på TV 2 sport 1

8-delsfinale

Lørdag 26. juni: Nr 2 gruppe A – Nr 2 gruppe B kl. 18.00 sendes på TV 2
Lørdag 26. juni: Vinner gruppe A – Nr 2 gruppe C kl. 21.00 sendes på NRK1

Søndag 27. juni: Vinner gruppe C – Nr 3 i gruppe D/E/F kl. 18.00 sendes på TV 2
Søndag 27. juni: Vinner gruppe B – Nr 3 gruppe A/D/E/F kl. 21.00 sendes på NRK1

Mandag 28. juni: Nr 2 gruppe D – Nr 2 gruppe E kl. 18.00 sendes på NRK1
Mandag 28. juni: Vinner gruppe F – Nr 3 gruppe A/B/C kl 21.00 sendes på TV 2
Tirsdag 29. juni: Vinner gruppe D – Nr 2 gruppe F kl. 18.00 sendes på TV 2
Tirsdag 29. juni: Vinner gruppe E – Nr 3 gruppe A/B/C/D kl. 21.00 sendes på NRK1

Fredag 2. juli: Kvartsfinale 1 kl. 18.00 sendes på NRK1
Fredag 2. juli: Kvartsfinale 2 kl 21.00 sendes på TV 2

Lørdag 3. juli: Kvartsfinale 3 kl. 18.00 sendes på TV 2
Lørdag 3.juli: Kvartsfinale 4 kl 21.00 sendes på NRK1

Tirsdag 6.juli: Semifinale 1 kl. 21.00 sendes på TV 2

Onsdag 7.juli: Semifinale 2 kl. 21.00 sendes på TV 2

Søndag 11.juli: Finale kl 21.00 sendes på NRK1

Mer om

Vi bryr oss om ditt personvern

sol er en del av Aller Media, som er ansvarlig for dine data. Vi bruker dataene til å forbedre og tilpasse tjenestene, tilbudene og annonsene våre.

Les mer